EDUCATIONUA 2019-2020: особливості і умови конкурсу

Останніми роками все більше незалежних комерційних організацій запроваджують спеціальні програми, які передбачають матеріальну підтримку здібних українських студентів. Подібні проекти є дуже популярними в навчальних закладах Європи і США, адже відкривають широкі можливості перед талановитими молодими людьми з простих сімей.

EducationUA 2019-2020 – це одна із багатьох соціальних програм, яка дає змогу студентам на конкурсній основі здобути матеріальну підтримку за успіхи у навчанні. Організатором та спонсором проекту виступає сервіс для просування в Інстаграм SMMdriver. Ми поставили перед собою задачу переконати студентів, що в сучасному світі розумні і наполегливі молоді люди можуть почати забезпечувати себе фінансово ще до моменту отримання диплому.

Етапи проведення конкурсу

  1. Подача заявок на участь у проекті за допомогою розташованої нижче форми до 31.07.19 включно.
  2. Підготовка і надсилання на електронну пошту організатора аналітичних статей на запропоновану тему.
  3. В період з 1-го до 10-го серпня 2019 року члени журі проведуть аналіз кожної роботи і оцінять старання кандидатів.
  4. В результаті буде відібрано 3 найкращих роботи, автори яких отримають запрошення на участь у фіналі в м. Київ.
  5. 15 серпня 2019 року фіналісти проекту проведуть презентацію і захист своїх робіт перед суддівською колегією.
  6. Переможцю буде вручено сертифікат на суму 10 000 гривень, фіналісти отримають заохочувальні призи.

Хто може подати заявку на участь у конкурсі?

Кожен кандидат обов’язково повинен відповідати наступним вимогам: бути громадянином України і навчатися на 2-5 курсі будь якого українського вищого навчального закладу (факультет, форма навчання і метод фінансування ролі не грають).

Вимоги до роботи кандидата

  • Об’єм 2000-3000 слів
  • Високий рівень унікальності
  • Оформлення в Google Docs чи Word

Готова стаття повинна повністю розкривати тему «Місце і роль Instagram у сучасному бізнесі. Порівняння з іншими маркетинговими каналами».

За умовами конкурсу буде відібрано три роботи, автори яких будуть допущені до фінального етапу проекту. Після презентації і захисту проектів, члени журі визначать переможця, який отримає сертифікат на суму 10 000 гривень. Ці кошти можуть бути використані для фінансування наступного навчального року у ВНЗ або для оплати спеціалізованих курсів (якщо переможець перебуває на державній формі навчання). Двоє інших фіналістів отримають заохочувальні призи. УВАГА: участь у конкурсі абсолютно безкоштовна і не передбачає ніяких грошових внесків.

Правила подання готової роботи

Кожен кандидат повинен відправити свою роботу на електронну пошту організаторів smmdriver.educationua@ukr.net до 31 липня 2019 року. В електронному листі необхідно вказати ПІБ автора статті та актуальну контактну інформацію (ці відомості повинні збігатися з тими, які були внесені у реєстраційну онлайн-форму). Стаття повинна бути унікальною і повністю розкривати зазначену тему.

Призовий фонд

Головний приз конкурсу – 10 000 гривень, які будуть передані переможцю у вигляді сертифікату. Ці кошти можна використати для фінансування наступного навчального року у ВУЗі або для оплати спеціалізованих курсів (актуально, якщо переможець перебуває на бюджетній формі). УВАГА: гроші готівкою не видаються. Спонсором проекту виступає студія краси та академія Ladyspace.

Додаткова інформація

Організатори проекту не висувають ніяких додаткових вимог стосовно майбутнього працевлаштування переможця. Після отримання диплома студент сам обирає місце роботи, керуючись власними цілями і вподобаннями.