Виграй грант на оплату свого навчання у ВУЗі

Отримай стипендію в розмірі 10 000 грн в рамках програми EducationUA 2019
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ЩО ТАКЕ EDUCATIONUA 2019?

Останнім часом в Україні все більшої популярності набирають програми матеріальної підтримки здібних студентів незалежними комерційними організаціями. Аналогічні програми дуже поширені в європейських і американських навчальних закладах та мають не аби яку популярність.

EducationUA 2019 – саме одна з таких соціальних програм, що пропонує студентам на конкурсній основі здобути матеріальну винагороду за певні академічні успіхи. Організатором та грантодавцем виступає сервіс просування в инстаграм SMMdriver. Ми маємо за мету довести студентам, що в сучасному світі знання та наполегливість здатні приносити прибуток ще до отримання диплому

За умовами та результатами конкурсу буде обрано три переможця. Головний переможець отримає грант в розмірі 10 000 грн, що піде на оплату наступного навчального 2019-2020 року або оплату спеціалізованих курсів та програм, якщо переможцем стане студент з бюджетною формою навчання. Студенти, що посядуть друге та третє призові місця, отримають заохочувальні призи. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ

22.04.2019 ми провели онлайн презентацію, щоб ви мали можливість детально ознайомитись з програмою EducationUA 2019.

МАТЕРІАЛИ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

УМОВИ КОНКУРСУ

Хто може приймати участь у конкурсі

Учасники конкурсу повинні відповідати наступним умовам: громадяни України; студенти 2 - 5 курсу, будь-якого ВНЗ; будь- який факультет чи спеціалізація; денної та заочної форми навчання; учні на контрактній та бюджетній основі.

Порядок проведення конкурсу

1. Кандидат готує аналітичну статтю та надсилає її на електронну пошту організатора;

2. Обов'язково подає заявку на участь у конкурсі за допомогою форми нижче, до 31.07.19 р. включно;

3. Членами журі з 01.08 по 10.08.19 р. проводиться аналіз і оцінка робіт кандидатів;

4. За результатами аналізу визначаються 3 кращі роботи;

5. Автори кращих робіт презентують і захищають їх перед журі 15.08.19 в м. Києві.

6. За результатами фактичного захисту буде визначено головного переможця. Учасники, які посядуть друге та третє місце отримають заохочувальні призи.

Вимоги до роботи учасника

Для участі в конкурсі необхідно написати унікальну аналітичну статтю обсягом 2000 - 3000 слів на тему з маркетингу:

«Місце і роль Instagram в сучасному бізнесі. Порівняння з іншими маркетинговими каналами»

Стаття буде проходити перевірку на плагіат, тому пропонуємо учасникам прикласти особистих зусиль на аналіз та підготовку унікальних матеріалів. Роботу потрібно оформити в файлі Word або Google Docs.

Правила подання готової роботи

Роботи учасників конкурсу повинні бути надіслані організаторам на електронну пошту smmdriver.educationua@ukr.net до 31.07.2019 року включно. В електронному листі потрібно зазначити ПІБ автора статті та контактну інформацію, що повинні збігатися з вашими даними, що будуть подані через форму на сайті для участі у конкурсі.

Призовий фонд

Призовий фонд грантодавця складає 10 000 грн, який буде спрямовано на оплату наступного навчального 2019-2020 року переможця в українському ВУЗі або оплату спеціалізованих курсів та програм, якщо переможцем стане студент з бюджетною формою навчання. Гроші готівкою НЕ видаються. Спонсором програми виступає студія краси та академія Ladyspace.

Додаткова інформація

Додаткових умов та вимог з боку грантодавця не має. По закінченню навчання студент вибирає те місце роботи, яке вважатиме за потрібне.

ЖУРІ

Засновник студії краси та академії Ladyspace
Керівник сервісу просування в інстаграм SMMdriver
Експерт з Digital-маркетингу в Korona System
Бізнес аналітик інтернет магазину Ретаун

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ